Soulwork Home Page

Check your spelling

Soulwork Online Help

Soulwork Humor: Funny stories


 

Soulwork Systemic Coaching: Summary

Soulwork Coach Training

Soulwork FAQ Questions & Answers

 

Emotional Issues
Addictions
Anger & Rage
Anxiety
Dependence
Depression

Dissociation
Eating Problems
Emotional Maturity
Grief & Loss
Immaturity
Inner Child

Pain Control
Sadness
Stress Relief

Toxic Beliefs
Trauma & Stress
Weight Loss

 

Relationship Problems
Abuse
Affairs

Codependence
Dissolve Conflicts
Divorce
Emotional Blackmail

Enjoy Partnership
Evaluate Partners
Long-Distance Love
Love & Hate

Partnership
Past Partners
Premarital
Rejection
Sexual Issues
Soul Mates

 

Family Challenges
Abuse

Abortion
Adoption
Ancestors
Brothers & Sisters
Divorce & Children
Emotional Incest
Family Meetings
Family Secrets

Fathers & Daughters
Fathers & Sons
Learning Disorders
Mothers & Daughters
Mothers & Sons

Parental Alienation

 

Life Lessons
Authority
Bad Habits
Being Alone
Children's Challenges
Communication
Observing Feelings

Patterns in Love
Personal Growth
Quantum Leap
Self Esteem
Self Improvement
Self Intimacy
Stress & Relaxing
Therapist and Clients

 

Specialties
Chaos Coaching

Inner Conflict
Consciousness
Expert Modeling
Leadership
Learning Disorders
Mentorship

Psychobiology
Sexual Abuse
Soul of Soulwork
Systemic Management
Therapist Abuse
Training Abuse

 

 

Interview with Martyn
Disclaimer
Disclosure
Privacy
Fee, Cost, Price
 

eXTReMe Tracker

Lékárnické společnosti se všude po světě shánějí po přírodních léčivých prostředcích, které používají domorodí lidé, ale psychoterapeutické léčivé prostředky, které ti samí lidé používají, jsou v většinou ignorovány. Byl jsem pozván na Havaj, abych tam vyučoval – ale ve skutečnosti jsem se stal žákem. Naučil jsem se chápat vztahy a propojení (drobné nitky – vlákénka – pozn.překl.), která ovlivňují naše životy. Objevování těchto propojení změnilo každý aspekt mého života…Martyn Carruthers

Online Huna & Ho'oponopono . Hawaiian Shamanism

Zdroje (Huny Kalany) Huna Kalani

Hawaiian Spirituality . Awaiku . Huna, Healing and Ohana . Ho'oponopono . Kumulipo

Huna znamená „skryté“ a Kalani „z nebe“ nebo „od pána“.

Huna Kalani pomáhá lidem ocenit a respektovat havajské zvyky a havajské učitele a nositele těchto tradic. Huna Kalani se přednáší na Havaji i kahiki – po celém světě.

Huna Kalani vyučuje, jak pono (spravedlnost nebo čestnost), aloha (láska) a mana (energie) ovlivňují vědomí, zdraví a vztahy, a jak změna jednoho působí na ostatní aspekty. Tato témata jsou integrována v Celostním tréninku Soulwork (Soulwork Systemic Couching) a do množství zkušeností, které objevují významnost a využití havajských kulturních tradic v moderním životě.

Soulwork má kořeny ve starých havajských zásadách pono, aloha, ohana a mana

Připoj se k nám, neboť my dále objevujeme, používáme a upravujeme tyto nádherné tradice pro náš moderní život.

SOULWORK FAQ


Pu´uhonua – starobylý klášterní komplex na Honauhonau

Huna and Hawaii

ALOHA

Pomož nám předvést světu neuvěřitelnou hloubku a krásu Polynéské kultury!

Rodilí Havajané mohou Hunu Kalani navštívit bezplatně.

Huna Kalani nabízí informace a zkušenosti o pono (spravedlivé žití), aloha (láska), ohana (společenství) a mana (energie). Připoj se k nám a objev krásu a vliv havajských tradic – zvláště tradic nazvaných ho´omanamana a ho´oponopono.

Bylo nám poctou, že jsme prošli osobním vedením a bylo nám požehnáno mnoha havajskými učiteli (kupuna). Někteří z nich jsou zde zmíněni, jiní zůstávají raději v anonymitě.
 

Tetička Margaret Machado z Big Islandu je učitelem la´au lapa´au a lomilomi. Na fotces Martynem. Na základě jejího učení vznikla

Huna, Healing & Ohana

Papa Henry Auwae z Hilo byl jedním z havajských nejoblíbenějších léčitelů (kahuna).

Interview s Otcem Henrym

La'au Lapa'au Mytický původ havajského léčení

Strýc George Naope z Big Island je uznávaným hula kumu a učitelem chvalozpěvů.

Modelování Huny

 

 


Strýček John Kaimikaua z Molokai je živoucí pokladnicí chvalozpěvů, tanců a havajských tradic

Chvalozpěv Kumulipo

 Tetička Mona Kahele z Big Islandu je expertem na místní historické tradice, léčení a ho´oponopono

Ho'oponopono

Otec David Bray z Oahu je jediným rodilým kahunou, který publikoval knihu.

Na základě jeho učení vznikl seminář:

Myšlenkové formy

Přestože se Huna Kalani přednáší v přirozené posloupnosti od semináře 1 až 5, každý seminář objasňuje jiné téma a je možné absolvovat pokročilejší stupeň bez předešlého absolvování nižšího stupně.

Huna Kalani

Huna 1 začíná příběhem Kapitána Cooka a jeho „objevem“ Havaje. Mluvíme o lidové „Huně“ z Max Freedom Long – což je tříúrovňový model vědomí – a porovnáváme jej s léčivými rituály, které se stále používají havajskými léčiteli.

Objev „ho´oponopono“ – základ havajského „aloha“- lásky. Nauč se, jak se připojit k duši své rodiny (aumakua). Objev své spojení na Pele, havajskou bohyni vulkánu. Nauč se, jak vybudovat vnitřní harmonii a zlepšit vztah mezi svým vědomím a podvědomou myslí. Nauč se chvalozpěv blahobytu!

Objev vnitřní význam havajského symbolu, který inspiroval strategii koučování Soulworku. (Tento symbol je možné vidět na starobylých petroglyfových polích v Havajském sopečném parku (Volcano Park).

Huna 2 pokračuje v započaté cestě. Objev své napojení na viditelné a neviditelné světy. Objev „ho´omanamana“ neboli posílení a své napojení na elementy: Zemi (honua), vzduch (ha), oheň (ahi), vodu (wai) a éter (io).

Využij základní Hunu, aby ti poskytla zdroje pro životní výzvy. Začni budovat napojení na své předky – po mužské i ženské rodové linii. Nauč se havajský chvalozpěv pro vyčištění vztahů.

Začni objevovat skrytý význam havajského symbolu kumulipo, zachycený Leianim Melvillem v knize „Children of the Rainbow“ (Děti Duhy) (Martyn mluví o tomto symbolu jako o „vztahové matici havajských bohů“).

Na Huně 3 objevíš „moe uhane“ nebo „havajský čas spánku“. Kdo je  „Snícím“ a kdo je „Vysněný“? Objev „hakalau“, místo rovnováhy mezi snem a skutečností, které není ani snem, ani skutečností. Nauč se, jak změnit své sny, abys mohl změnit svou realitu.

Objev „společné snění“ – jak vstoupit do snění společně s jinou osobou, aby bylo možné objevit a změnit vnější realitu. Klikni na ČAS SNĚNÍ 

Huna 4 zkoumá tvé napojení na i´o (zdroj), na tvou rodinu, tvé předky, přírodní svět a vícerozměrovou realitu, kterou všichni sdílíme.

Nauč se způsob, jak rozpustit staré rodinné zvyky, které ti nepomáhají. Objev své napojení na neviditelné světy a dimenze papa a awiku.

Map of Hawaii Huna 5 na Havaji. Sídlíme v South Kona a přednášíme Huna Kalani na nebo poblíž zálivu Kealakekua  (jak dovolí počasí), starobylém posvátném území (x na mapě). V tomto zálivu pravidelně plavou mořské želvy a divocí delfíni, častými zimními návštěvníky jsou velryby.

Kealakekua znamená „cesta bohů“. V blízkosti tohoto zálivu se nachází zříceniny svatyň a starých vesnic. Nedaleké útesy skrývají pohřební jeskyně. Záliv Kealekekua je také chráněným vodním parkem. Před i po výuce Huny Kalany si tedy můžeš zaplavat, zasurfovat, jezdit na kajaku nebo se potápět. Objev skryté pláže a tropické zahrady a dobij svou energii kávou z místního tropického ovoce Kona! Co lepšího si můžeš přát?

Po odpolednách navštívíme posvátná místa, starobylé chrámy, petroglyfická pole a energetická centra ve Volcano Parku, Pu´uhonua, Kohala atd. Můžeš se naučit ho´oponopono a ho´omanamana a pokusit se interpretovat vše, co ses naučil…..

Huna Kalani 5 je zážitková. Každá Huna 5 je unikátní. Odhrň roušku záhady a objev propojení mezi světy. Naučíš se kahuna symboly a způsob, jak je používat. Pravděpodobně se setkáš osobně s havajskými entitami. A můžeš si odnést domů svůj vlastní příběh o záhadě světa. Pomůžeme Ti najít odpovídající ubytování – od pěti-hvězdičkového hotelu po stan. Většina lidí bydlí v levnějších hotelech v South Kona a podílí se na nájmu auta. Vychutnáš si jídla z nezvyklého tropického ovoce, čerstvé ryby a havajské speciality. Můžeš snížit výdaje na minimum tím, že se o ně s ostatními – novými přáteli z mnoha zemí – podělíš. Například na večírcích v luxusních hotelech.

Naše další Huna Kalani 5

Můžeš si nadělit skvělý vánoční dárek a připojit se k nám!

Můžeš na Havaji strávit i Vánoce! Pokud Ti teď jenom hlavou bleskla myšlenka, že by ses připojil, UŽ NYNÍ SI PODEJ ŽÁDOST O AMERICKÉ TURISTICKÉVÍZUM!

TERMÍNY, ČASY A NÁKLADY JSOU PŘIBLIŽNÉ A MOHOU SE ZMĚNIT

Skupiny z Evropy mohou 3.12. cestovat do Londýna, potom do Los Angeles a dále do Kony na Havaji. Objednali jsme letenky s šestiměsíční platností. Musíš potvrdit datum svého odjezdu do týdne před odletem. Změny jsou možné, ale stojí okolo 150 USD. Nezapomeň si cestovní pojištění.

PŘIBLIŽNÉ NÁKLADY

Zpáteční letenka

APEX zpáteční letenka z Evropy do Kailua Kona, Havaj

13 nocí v hotelu

Výhodné ubytování – cena za 1 lůžko v obsazeném dvoulůžkovém pokoji

Nájemmné auta na 13 dní

Výhodný nájem – cena pro jednoho v autě pro 4 osoby

Huna Kalani

Šestidenní trénink a vedení hunou kalani

Jídlo atd.

Jídlo na 14 dní

  • Zájemci z oblastí mimo Evropu si sami zajistí cestu – můžeme vám pomoci!
  • Evropané mohou počítat s celkovými náklady nižšími než 3000 USD včetně suvenýrů, nájmu kajaku, knih, sledování velryb, benzínu, kávy, svačin, vstupu do státních parků a muzeí atd.
  • Své výdaje můžete jednoduše zvýšit nájmem dražšího automobilu, ubytováním v dražším hotelu atd.
  • * Je možné kempovat – a je to velmi nenákladné
  • ** Studenti denního studia a zájemci z východní Evropy mají na Hunu Kalani slevu 250 USD
  • *** Dalšího snížení nákladů můžete docílit nákupem jídla a ovoce v obchodech

Vezměte si oblečení na VELMI VELMI VELMI teplé počasí, ale také lehký svetřík, bundu a pořádné boty na procházky po Volcano Parku a další výlety. Vezměte si jen to nejnutnější – možná  nebudete potřebovat polovinu věcí, které si vezmete s sebou. Nechte si místo na zajímavé suvenýry. Vezměte si vysokofaktorový voděodolný krém na opalování. Vezměte si vodu na dlouhou cestu letadlem. Zpočátku můžete být unaveni z časového posunu – náš program s tím počítá. Zanechte své starosti a stres doma. Vezměte si s sebou fotoaparát a klobouk. Nezapomeňte vzít svou zvídavost a úsměv.

Letištní kotrola bude možná velmi důkladná – neberte do svých zavazadel nic, co by jen vzdáleně mohlo připomínat něco nebezpečného – mezi to samozřejmě patří i pilník a zavírací nožík. Na letišti se nechte odbavit dvě hodiny před odletem.

Většina lidí si půjčuje auto na letišti v Kailua Kona a podílí se na nájemném a bydlí v levnějších hotelech v South Kona. Můžeme vám pomoci – radíme zamluvit si pokoj předem! Chcete-li změnit svůj odlet a jste-li už na cestě!

Data – Zamluvili jsme letenky na 3.12. – objevily se však stížnosti, že to je příliš brzo. Snažíme se všechno přebukovat na pozdější termín – vše by mělo být brzy vyřízeno!

Datum

Program závisí na počasí a sopečné činnosti

1

Příjezd do Kailua Kona. Půjčení auta a jízda do South Kona

2

Představení, orientace, odpoledne prohlídka Kailua Kona

3-8

Dopoledne Huna Kalani, odpoledne návštěva zajímavých míst

9-14

Prohlídka Havaje – např. návštěva Hawi, Pahoa a Hilo

15+

Návrat domů nebo další pobyt – Vánoce na Havaji

Online Huna & Ho'oponopono

Vraťte vypůjčená auto na letiště alespoň 2 hodiny před odletem. Možná se rádi podíváte do Los Angeles – můžete třeba navštívit Hollywood! Ale vraťte se včas na letiště!

Nové informace zde umístíme hned, jak se objeví!

Chcete nám pomoci organizovat?

Vyučujeme Hunu Kalani po celém světě a hledáme zkušené organizátory!

Napište nám!


If you like our work, please link to us. If you know someone who might benefit,
please mention www.SystemicPsychology.com or www.EmotionsRelationships.com

For online help, email us at: europecoach@gmail.com

Soulwork systemic coaching in America & Hawaii

 

Soulwork systemic coaching in England, Wales & Scotland

 
Soulwork systemic coaching in Croatia & Serbia
 

Soulwork systemic coaching in Poland

 

 

Have You Suffered Enough?

 Where are you now? Understand your emotions, fixations and enmeshments
What do you hope for? Know your goals and stop sabotaging yourself
Do you feel resourceful? Learn to develop your inner resources
Do emotions block you? Relationship problems and mentor damage
Do your beliefs limit you? Change limiting beliefs and end dependence
Do you feel connected? Resolve identity issues to recover lost resources
Is your partner happy? Build healthy partnership (or separate peacefully)
Are your children healthy? Happy parents better manage family problems
Do you want team success? Team leaders and their teams develop together
Do you have complex goals? Specialty coaching, counseling & therapy

Plagiarism is theft. Copyright © Martyn Carruthers 1996-2018  All rights reserved. Soulwork Systemic Coaching was primarily developed by Martyn Carruthers to help people solve emotional problems and relationship conflicts to achieve their goals. These concepts and strategies are for general knowledge only. Consult a physician about medical conditions and before changing medical treatment. Don't steal intellectual property ... get permission to post, publish or teach Martyn's work - email europecoach@gmail.com