Soulwork Home Page

Check your spelling

Soulwork Online Help

Soulwork Humor: Funny stories


 

Soulwork Systemic Coaching: Summary

Soulwork Coach Training

Soulwork FAQ Questions & Answers

 

Emotional Issues
Addictions
Anger & Rage
Anxiety
Dependence
Depression

Dissociation
Eating Problems
Emotional Maturity
Grief & Loss
Immaturity
Inner Child

Pain Control
Sadness
Stress Relief

Toxic Beliefs
Trauma & Stress
Weight Loss

 

Relationship Problems
Abuse
Affairs

Codependence
Dissolve Conflicts
Divorce
Emotional Blackmail

Enjoy Partnership
Evaluate Partners
Long-Distance Love
Love & Hate

Partnership
Past Partners
Premarital
Rejection
Sexual Issues
Soul Mates

 

Family Challenges
Abuse

Abortion
Adoption
Ancestors
Brothers & Sisters
Divorce & Children
Emotional Incest
Family Meetings
Family Secrets

Fathers & Daughters
Fathers & Sons
Learning Disorders
Mothers & Daughters
Mothers & Sons

Parental Alienation

 

Life Lessons
Authority
Bad Habits
Being Alone
Children's Challenges
Communication
Observing Feelings

Patterns in Love
Personal Growth
Quantum Leap
Self Esteem
Self Improvement
Self Intimacy
Stress & Relaxing
Therapist and Clients

 

Specialties
Chaos Coaching

Inner Conflict
Consciousness
Expert Modeling
Leadership
Learning Disorders
Mentorship

Psychobiology
Sexual Abuse
Soul of Soulwork
Systemic Management
Therapist Abuse
Training Abuse

 

 

Interview with Martyn
Disclaimer
Disclosure
Privacy
Fee, Cost, Price
 

eXTReMe Tracker

Źródło (I'o), Tworzenia (Kumulipo) i Kreatywność (Awaiku)
A Hui Hou © Martyn Kahekili Carruthers Soulwork Croatia / Hrvatska Soulwork Czech Systemic Solutions  Deutschland Soulwork America / Hawaii

Online Huna i Ho'oponopono (Angielski)


Hawaiian Duchowość . Ho'oponopono . Leczenie i Huna . Stare Egipcjanin Leczenie

Jeśli chcesz przetłumaczyć żadnego z moich artykułów na swój język,
Ja będę zadowolony, aby opublikować je i czcić cię jako tłumacz.

Huna Postępowy: Awaiku i Hawaje Aniołów

Na Hawajach, spodziewam się, że niespodziewane. Powiedziano mi, że przez Hawajczyków, że to coś z energii krążącej wokół aktywnej core wulkanicznych Big Island. Nie słyszałem zbyt wiele o dziwnych wydarzeniach w innych wysp wulkanicznych, choć może Islandii i Lanzarote mają zbyt dziwne strony.

Na Big Island na Hawajach, około roku 1989, niektórzy ludzie ufałem powiedział mi, że mogą one komunikować się z anielskich istot zwanych awaiku i że podmioty te mogą zrobić magiczne uzdrowienia. Mimo, że bardzo sceptycznie byłem świadkiem wielu niezwykłych zdarzeń, które wydawały się magiczne i zacząłem studiować tej formie huna.

Huna oznacza ukryte. Awaiku są czasami opisywane jako odpowiedniki Western aniołów (Anela na hawajski) jeszcze różnice są czymś więcej niż pomysłów halonów lub skrzydła. "Aumakua może również oznaczać" aniołów stróżów ", choć" aumakua są bardziej boski przodków.

Awaiku czuwać nad sprawiedliwym ziemi. One chronić tylko i prawe dzieci Kane z niesprawiedliwości i deviltry z rąk niesprawiedliwych. ... Awaiku wylewa miłość Kane do wiernych ... i posłańcy między człowiekiem a Bogiem ... anioły uzdrawiania, którzy pomagają lapa'au kahuna powodując boską moc uzdrawiania płynąć do tych uzdrowicieli, dając im prawo do leczenia swoich pacjentów.

Od Kahuna Sorcerers of Hawaii, Past and Present - Julius Rodman

Moim głównym kumu (nauczyciel) o aniołach i awaiku się Miriam Baker, z Ka'u, Big Island na Hawajach. Mimo, że był w niej 80, ciocia Miriam nauczył mnie jej wiedza anioła. Jej najlepszych studentów, Patty Rose i Kawika David Blaikie mieszkał z nią i oboje kumu huna (nauczyciele huna) ... i dwa z moich najlepszych przyjaciół. Ciocia Miriam Baker znany lokalnie jako Angel Lady.

Byłam z tych trzech świetnych ludzi na lato 1993 r., w Ocean View, niedaleko od South Point. To był czas, który wstrząsnął dziki mój naukowe do korzeni "nauczyłem się kilku ezoterycznych aspektów huna. Huna z Kumulipo, I'o i Awaiku wydawało się, że prawdziwa magia.

Ciocia Miriam powiedziała, że awaiku dostanie jej uwagę przez poczucie skrzydełka na jej twarz. Ona powiedziała:

  • komunikować Awaiku poprzez wizje i intuicje
  • często korzystać z własnych wspomnień i doświadczeń
  • używają prostych słów (że dzieci mogą zrozumieć)
  • komunikują się także poprzez symbole, obrazy i sny

Interpretacja tych wiadomości, zgodnie z Miriam, nie było łatwe, jak można dodać wyrazy lub znaczenia, że ​​lubisz. Powiedziała, że ​​aby utrzymać umysł milczący, aby cieszyć się symboliki i medytować na jej temat.

Mój przyjaciel Kawika David Blaikie był bliskim przyjacielem Uncle George Naope, nauczyciel Hawaiian śpiewy, hula i tradycji, a my mieliśmy wszystkich badanych z Papa Henry Auwae Hilo, Uncle John Kaimikaua Molokai i innych rodzimych Hawajczyków. David i ja alaka'i huna wtedy, i Patti już kumu - i jesteśmy zadowoleni z podziału i porównując nasze myśli, intuicji i inspiracji.

Byliśmy badania i składając w całość ... modeling ... naszych informacji huna elementów, awaiku, I'o i kumulipo. To był ekscytujący czas poszukiwań i badań. Ciocia Miriam pobłogosławił każdego z nas, z jej mana i jej pono i powiedziała nam, że były przeznaczone na prowadzenie jej prac.

Kawika David przedstawił swoją głęboką wiedzę na temat buddyzmu tybetańskiego, i złożyłem mojego doświadczenia systemów myślenia i mistycyzm Celtic, w tym podróże marzeń i duchami natury. Szamańskich technik I dodał, że dowiedział się od hinduskich Swami zwiększenia hakalau (poszerzonej świadomości i świadomości kahuna ). Patti nauczył nas wiele o Hawaiian elementów i żywiołów! To były szczęśliwe dni i wieczory, kiedy nowo nasze mana'o (wiedzy i umiejętności) i przetestował nasze granice.

David i pomógł Miriam zbudować mały park, który Miriam nadzieję, że się lądowisko UFO, w Ocean View, makai autostrady. Budujemy ściany lawy i zrobił duży chrześcijańskiej symbol ryby "białe na czarnym koral lawa, wokół którego rozrzucone mnóstwo zakurzonych łupin orzechów macadamia świadczenia próchnicy dla roślin. (David budowy ogrodu dla Miriam, i zaskoczył nas wszystkich przez marchew rośnie!)

(2008 ... nie mogę znaleźć na ryby symbol Miriam / parking UFO już teraz. ... Szkoda, że było dużo pracy 15 lat temu. David Kawika Blaikie jest teraz nauczania tego huna w Victoria, Kanada. Patti nauczał w huna Meksyk, a następnie ożenił się i przeniósł się do Nevady.)

Jak rozszerzona moje horyzonty w celu włączenia anielskiej rzeczywistości, stwierdziliśmy, że awaiku mogą pomóc ludziom zmienić swoje przyzwyczajenia, uczucia i przekonania ... i zmienić swoje życie! Wkrótce rozwija się i nauczania tego ho'oponopono i ho'omanamana w Kanada, Niemcy, Czechy, Chorwacja i Polska.

Skuteczne changework - w tym awaiku energy work - wymaga ustalenia i po osobistej misji, co oznacza określenie celów życiowych, tworzenie planów i rozwiązywania konfliktów. W ramach tej ukrytej wiedzy hawajskich (huna oznacza ukryte), awaiku inspiracją, które rosły jak zbadać doświadczenia więzi i opracowane na bazie tego, co bym później zadzwonić Soulwork systemic coaching.

Stare ciało ciocia Miriam zmarła w 2001 r., w wieku 94, w tym samym czasie i wieku, jak Papa Henry Auwae, po Uncle John Kaimikaua, Lanakila Brandt, a następnie Uncle George Naope. Ci wspaniali ludzie byli naszego życia połączeń praktyczne duchowości i uzdrowienie wcześniej skontaktować Hawajach.

Żaden z naszych studentów kiedykolwiek spotkałem ciocia Miriam, Papa Henry Auwae, Uncle John lub Uncle George. David, Patti i zrobiłem w naszej mocy, przeplatają się ze sobą fragmenty mądrość, dowiedzieliśmy się z tak wielu kupuna (starsi) w sensownej metodologii - pracowaliśmy razem przełożenie nie tylko języka, ale świadomość podstawowych starych Hawaii, i zastosowanie to w naszym życiu i naszej pracy.

Martyn ... Nie potrzebuję twojej zgody, aby nauczyć pracy.
Autorskich i własności intelektualnej są przestarzałe koncepcje.

Awaiku, Kumulipo i I'o

Zgodnie z ciocia Miriam, nigdy nie było chwili bez awaiku. Awaiku utworzył się na początku stworzenia - o świcie Kumulipo, gdy Kane i Wahine, mężczyzn i kobiet tworzenie stron - przejawia się w nieskończony potencjał pradawnego boga polinezyjskiej nazwie I'o.

W swojej książce dla dzieci z Rainbow, Leinani Mellville tym symbolem, który powiedział przedstawia relacje między głównymi bogów hawajskich. Widziałem to kumulipo symbol w postaci mapy rodziny z głównych bogów hawajskich. Rozważając ten symbol w hakalau (rozszerzonej świadomości) pomógł mi zrozumieć i wykorzystać ho'omanamana że u podstaw większości naszych huna.

Ten symbol pokazuje kumulipo bieżące tworzenie rzeczywistości ... nieskończone lub wiecznym TERAZ. O dziwo, te fragmenty hawajską mądrość stało się niezbędne elementy metodologii coachingu, że dopiero się uczy studentów w Kanada i Europa, system, który mnie wzywa Soulwork ...

Jeśli klikniesz na LISTEN, można usłyszeć trochę pięknych Kumulipo śpiewać stare.

O ka lipolipo, o ka lipolipo
O ka lipo o ka la, o ka lipo o ka po

Po wale ho 'i hanau ka po
Hanau Kumulipo i ka po ...

LISTEN*

Z głębi ciemności, ciemność głęboko
Ciemność dnia, ciemności nocy

W nocy nie tylko noc porodu
Urodzony Kumulipo w nocy ...

(* 20 sekund fragment Ho'oluana przez Makaha Sons of Ni'iau 1991)

Zrozumienie huna z kumulipo wymagany większy obraz niż udało mi się znaleźć w hawajskich tradycji. Po dwóch wiekach nietolerancji religijnej, musiałem szukać dalej na południe - na wyspy domu oryginalnego Hawajczycy - Markizy i Tahiti - i dalej do Maorysi z Nowej Zelandii.

Online Huna & Ho'oponopono

Huna w I'o

Odwiedziłem Nowej Zelandii w 1994 roku, podczas podróży do Australii nauczania. Fascynujące jest porównywanie kultur Maorysów i na Hawajach. Huna z I'o jest bardziej dostępna nie (czasami nazywane te reo maori). Według legendy, Maori przybył do Nowej Zelandii z mitycznym Hawaiki. Jak na Hawajach, mana słowo oznacza moc życia, a mauri słowo można przetłumaczyć jako, życie lub życie istoty płomienia.

Nowe Tohunga Zelandia (kahuna), Maori Marsden, jak mówił o Io Io-Roa "Wieczny", Matua-kore "nadrzędnymi, Matua" Pierwszy człowiek rodzony ", Io-Mua" Prekursor ". Marsden powiedział, że Io jest zarówno biernego i czynnego, źródła męskich i żeńskich strony stworzenia. (Io mogły być skrótem Iouru).

"... Zarówno samego bycia-i absolutnej nicości. Oznacza to, że On jest naprawdę nieskończona,
obejmującego w sobie zarówno absolutnie pozytywne i negatywne absolutnie ".
Maori Marsden

Hawaiian Huna i Lanikeha

Według tradycji hawajskiej, mieszkam Awaiku w Lanikeha, oddech nieba, sfery aniołów. Jednocześnie Awaiku może być z nami ... lub części z nas ... lub można powiedzieć, że Lanikeha jest w każdym z nas ... lub, że możemy być w Lanikeha. (Jest to bardziej do medytacji i realizacji niż dla logiki.)

Od Hawaiian Antiquities, by David Malo (1840)

Ia Awaiku ka ua i Lanikeha
Ka ua ma'awe au e Kane
E Kane pakanaka
Kane pamakana
Mahana kaua ia oe, e Kane

Awaiku wysłać deszczu Lanikeha
Twój drobny deszcz - O Kane
O Kane, który dotyka nas
Kane, który ogrzewa nas
My się do siebie, O Kane

W huna, jeśli masz dostęp do awaiku, masz dostęp do niezwykłych many lub energii. Ta forma ho'omanamana (co wielką moc) jest przydatne w rozwoju duchowym, coaching i uzdrowienie relacji - zwłaszcza dla rozplątywaniem problemy emocjonalne i toksyczne przekonania podczas ho'oponopono przypisać. Tad James, student Uncle George Naope, powiedział, że może aniołów do ludzi w rytuał, chociaż uważam, że większość ludzi już połączenia awaiku, choć dostęp do nich może wymagać pomocy "aumakua".

I te kore, ki te poo, ki te ao maarama,
'Z nicości, do nocy, w pełni światła dziennego' Maori

Połącz się Aumakua i Awaiku

Hawaiian Spirituality . Huna, Healing and Ohana . Ho'oponopono . Kumulipo . Soulwork

E komo mai! Witaj! Przyjdź na Hawaje i podłączyć do starych sposobów pod drzewami przez Kealakekua Bay. Brave fal w dolinie Waipio. Spacer z nas w kraterach wulkanu w Volcano Park. Wyrusz wiatry w Ka Lae (South Point). Medytuj z nas w głębi jaskiń rury lawy.

Nasze sale lekcyjne są plaże, lasy i wulkany. Odwiedź nas w South Kona i chodź z nami do najpiękniejszych, najbardziej świętych i najbardziej nawiedzonych miejsc na Big Island na Hawajach. Albo doprowadzi nas do Ciebie! Czy chcesz wnieść mistycyzmu i magii starych Hawaii do części świata?

Huna Kalani . Soul Mentorship . Pu'uhonua & Lono . Aumakua

Nasze szkolenia huna stanowi empiryczne wprowadzenie do starych Hawaje mistycyzm i uzdrawiania. Możesz poczuć jej piękno i moc w cyklu warsztatów, które mogą rozwinąć postrzegania rzeczywistości. Hawaiian uzdrowienie odzwierciedla duchową ścieżką, że niewiele osób rozumie. W tej starej magii lecznicze są niektóre korzenie systemowego magic, którego używamy na co dzień w naszym systemowym coaching. A hui hou.

Trening Hawajski Shamanism
Huna 1 Bringing Down the Sun: Ho'oponopono & Ho'omanamana
Huna 2 Elements of Nature: Honua, Ha, Ahi & Wai
Huna 3 Dreamtime: Ho'omoe, Moe Uhane & Expanded Consciousness
Huna 4 Advanced Huna of I'o, Kumulipo and Awaiku
Huna 5 Huna Experience in Croatia, Mexico or on Hawaii

Online Huna i Ho'oponopono (Angielski)

Plagiat to kradzież! Copyright © Martyn Carruthers 1997-2018


If you like our work, please link to us. If you know someone who might benefit,
please mention www.SystemicPsychology.com or www.EmotionsRelationships.com

For online help, email us at: europecoach@gmail.com

Soulwork systemic coaching in America & Hawaii

 

Soulwork systemic coaching in England, Wales & Scotland

 
Soulwork systemic coaching in Croatia & Serbia
 

Soulwork systemic coaching in Poland

 

 

Have You Suffered Enough?

 Where are you now? Understand your emotions, fixations and enmeshments
What do you hope for? Know your goals and stop sabotaging yourself
Do you feel resourceful? Learn to develop your inner resources
Do emotions block you? Relationship problems and mentor damage
Do your beliefs limit you? Change limiting beliefs and end dependence
Do you feel connected? Resolve identity issues to recover lost resources
Is your partner happy? Build healthy partnership (or separate peacefully)
Are your children healthy? Happy parents better manage family problems
Do you want team success? Team leaders and their teams develop together
Do you have complex goals? Specialty coaching, counseling & therapy

Plagiarism is theft. Copyright © Martyn Carruthers 1996-2018  All rights reserved. Soulwork Systemic Coaching was primarily developed by Martyn Carruthers to help people solve emotional problems and relationship conflicts to achieve their goals. These concepts and strategies are for general knowledge only. Consult a physician about medical conditions and before changing medical treatment. Don't steal intellectual property ... get permission to post, publish or teach Martyn's work - email europecoach@gmail.com